spływ dunajcem z zakopanegoWielkie atrakcje i niezapomniane przeżycia zapewniają firmy organizujące wycieczki 1-dniowe z Zakopanego do Sromowiec Niżnych, gdzie wycieczkowicze biorą udział w spływie przełomem Dunajca. Podczas wycieczki trasą turystyczną z przewodnikiem można podziwiać wspaniałe kaplice, urokliwe podziemne jeziorka, oryginalne urządzenia i sprzęt, a także ślady prac górniczych.

Na chętnych czekają zorganizowane wycieczki jednodniowe i przyjemności w postaci kuligów, biesiad przy ognisku oraz imprez regionalnych. Na wycieczki 1-dniowe z Zakopanego wyrusza się często wczesnym majerbus rankiem. Celem wycieczki jest zwiedzanie największego hitlerowskiego obozu zagłady w Oświęcimiu w dwóch częściach Auschwitz i Birkenau. Cena wycieczki dla grup powyżej 55 uczniów oraz poniżej 25 kalkulowana jest indywidualnie na życzenie klienta.

Wszyscy Uczestnicy powinni zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną z wpisanym numerem pesel, wypełnioną kartę Uczestnika obozu, wypełnione i podpisane przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia na zgodę w udziale w zajęciach w parku linowym i eksploracji jaskiń oraz regulamin, nieprzemakalną kurtkę i ciepły sweter (lub polar), dres, strój kąpielowy, ręcznik, co najmniej dwie pary butów sportowych (w tym jedne buty do wycieczek górskich), klapki, strój sportowy, mały plecak na wycieczki, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz krem ochronny z filtrem.wycieczki jednodniowe zakopane slowacki raj

Atrakcje Podhala to także szeroko pojęta kultura, miejsca i imprezy dla dzieci, a przede wszystkim liczne imprezy i wycieczki organizowane dla całych rodzin. Oferta tego biura to wycieczki jednodniowe do Krakowa, Wieliczki, Oświęcimia, na szlaki górskie, spływ Dunajcem jak również w porze zimowej kuligi po Dolinie Chochołowskiej. Zakończeniem wycieczki jest obiad w słynnej, drewnianej karczmie "U Walusia" w Krościenku, gdzie serwowane są wyśmienite placki po zbójnicku i żurek pieniński.

Wszyscy Uczestnicy powinni zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną z wpisanym numerem pesel, wypełnioną kartę Uczestnika obozu, wypełnione i podpisane przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia na zgodę w udziale w zajęciach w parku linowym i eksploracji jaskiń oraz regulamin, nieprzemakalną kurtkę i ciepły sweter (lub polar), dres, strój kąpielowy, ręcznik, co najmniej dwie pary butów sportowych (w tym jedne buty do wycieczek górskich), klapki, strój sportowy, mały plecak na wycieczki, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne oraz krem ochronny z filtrem.wycieczki jednodniowe szczawnica